Podziękowania

 

          W listopadzie 2018 r. Szkolne Koło Wolontariatu działające w naszej szkole zorganizowało wśród uczniów akcję charytatywną na rzecz Domu Dziecka w Równem. Członkowie Koła otrzymali podziękowania od Dyrektora Domu Dziecka wraz ze świątecznymi życzeniami.

          Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji i sprawili świąteczne niespodzianki dzieciom przebywającym w Domu Dziecka. 

 

 


 

        Wśród wielu działań przeprowadzonych w naszej szkole z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę znalazła sią ogólnopolska akcja „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości”Organizatorzy tej akcji, która wpisała się w kalendarz oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polską niepodległości, przesłali podziękowania za udział naszej szkoły w tejże akcji.

 

 


 

        Od wielu lat nasza szkoła współpracuje z Centrum Edukacji Filmowej i bierze aktywny udział w ogólnopolskim programie edukacji medialnej i filmowej.

Lekcje przygotowywane są w oparciu o aktualną podstawę programową na poszczególnych etapach edukacyjnych. Organizatorzy łączą multimedialne i interaktywne zajęcia z projekcjami filmowymi. Dbają o to, by zarówno tematyka lekcji, jak i język przekazu były dostosowane do poszczególnych grup wiekowych. "Lekcje w kinie" są tworzone przez profesjonalistów: filmoznawców, kulturoznawców, specjalistów z dziedziny, której dotyczy lekcja i konsultowane z doświadczonymi pedagogami oraz doradcami metodycznymi.

       Zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i nauczyciele są zadowoleni z takiej formy zajęć kształtującej właściwy odbiór i interpretację dzieła filmowego.

 

 


 

Za organizację i przeprowadzenie w naszej szkole obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka otrzymaliśmy od p. Marka Michalaka - Rzecznika Praw Dziecka podziękowanie i książeczkę do szkolnej biblioteki. 

 


  

 


 

          Serdecznie  dziękujemy p. Katarzynie Okuniewskiej i p. Luizie Rawskiej za przekazanie paczki z przyborami szkolnymi dla naszych uczniów i wychowanków. Traktujemy to jako wyraz wrażliwości i dobroci oraz umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

    

Z wyrazami wdzięczności 
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr7 
wraz ze społecznością uczniowską.

 

Opracowała:
Mirosława Markiewicz

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Królowej Jadwigi
    05-200 Wołomin, ul. Poprzeczna 6
  • 22-776-42-21
    22-776-27-74

Galeria zdjęć