Zaproszenie na Wigilię Miejską

Zbliża się magiczny świąteczny czas, a wraz z nim wspólne kolędowanie, mnóstwo uśmiechów przy świątecznym stole i radości przebywania z najbliższymi. Pragniemy, aby ta wyjątkowa rodzinna atmosfera zapanowała w całym mieście, dlatego zapraszamy Wszystkich serdecznie na Wigilię Miejską, która odbędzie się 16 grudnia 2018 roku o godz. 16:00 na Placu 3 Maja w Wołominie.

Spędźmy ten czas razem. Sprawmy, by magia Świąt i bliskość drugiego człowieka pozwoliła nam choć na chwilę zapomnieć o trudach i troskach codzienności. Przekażmy tę informację wszystkim samotnym i potrzebującym. Niech tego dnia najważniejszy będzie dźwięk łamanego opłatka i życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt, które wypełnią całe miasto.

W imieniu Elżbiety Radwan Burmistrz Wołomina serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego
do Rodziców i Opiekunów dzieci

W poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży Minister Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektor Sanitarny zwracają się do Rodziców i Opiekunów naszych uczniów z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.
          Poniżej znajduje się list skierowany do Rodziców oraz Opiekunów dzieci.

List Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów

Klub Miłośników Przyrody

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci z klas 1-4, w ramach Klubu Miłośników Przyrody organizowane przez Urząd Miejski w Wołominie.
          Planowane są spotkania stacjonarne oraz wycieczka terenowa. Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godzinie 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej
w Wołominie przy ul. Wileńskiej 32. Prowadzącym jest Pani dr inż. Aneta Perzanowska nauczyciel akademicki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
          Najbliższe zajęcia odbędą się  8 listopada 2018 r.

• Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Królowej Jadwigi
    05-200 Wołomin, ul. Poprzeczna 6