Razem wygrajmy remont szkolnej stołówki!

Od wielu lat staramy się w naszej szkole promować ideę „Jedz zdrowo i kolorowo”. Dużo rozmawiamy o prawidłowej diecie, właściwych nawykach żywieniowych oraz korzyściach płynących ze spożywania warzyw i owoców. Teraz stoimy przed nowym wyzwaniem – chcemy przeprowadzić stołówkowe rewolucje!

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla uczniów jest estetyka i higiena spożywania posiłków, dlatego chcielibyśmy wyremontować szkolną stołówkę. Marzy nam się nowoczesna stołówka na miarę XXI wieku. Funkcjonalna i ładna, dopasowana do potrzeb naszych uczniów – i tych z klas I, i tych z najstarszych klas (a niedługo przecież wśród nas będą siódmo- i ósmoklasiści!). Wygodne krzesełka, kolorowe ściany z wesołymi grafikami, ładna zastawa i sztućce... Chcielibyśmy, aby na stoikach leżały serwetki i stały wazoniki z kwiatuszkami. W takiej stołówce nie tylko miło by się jadło, ale również łatwiej byłoby pamiętać o dobrych manierach przy stole.

Wszystkich naszych przyjaciół prosimy zatem o głosy. Pomóżcie nam w naszej Extra Stołówkowej Rewolucji!

Prosimy o głosy na naszą szkołę w konkursie EKSTRA SZKOLNA STOŁÓWKA Z DELMĄ EXTRA

Remont szkolnej stołówki?

EKSTRA! Tak odpowiada na to pytanie organizator konkursu „EKSTRA SZKOLNA STOŁÓWKA Z DELMĄ EXTRA”

Bardzo zainteresowała nas akcja prowadzona przez Delmę Extra. Ma ona na celu promocję higieny żywienia wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. Jej celem jest uświadomienie dzieciom i ich rodzicom, jak postępować z żywnością, jak planować jej zakup, jak ją przechować, zaś nauczycielom i rodzicom – jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka jest spożywanie szkolnych posiłków w przyjaznym dzieciom miejscu.

Pięciu szkołom, które zajmą najwyższe miejsca Delma wyremontuje stołówkę! Sami przyznacie, że jest o co walczyć!

Marzy Wam się stołówka na miarę XXI wieku? Może kolorowe ściany? Nowe stoliki? Wygodne krzesełka? Nasza szkolna stołówka potrzebuje remontu! To wszystko jest w zasięgu naszych rąk. Już w lipcu możemy mieć zupełnie nową, extra stołówkę, którą zaprojektujemy i wyremontujemy przy pomocy Delmy!

Co musimy zrobić? Wystarczy, że zagłosujemy na naszą stołówkę na stronie www.extrastolowki.pl!

Aby zagłosować:

1. wchodzimy na stronę www.extrastolowki.pl,

2. na dole strony wyszukujemy naszą stołówkę,

3. oddajemy swój głos (wymagane podanie e-maila i przepisanie kodu z obrazka),

4. potwierdzamy oddanie głosu klikając link przysłany na pocztę elektroniczną

Z jednego adresu e-mailowego można zagłosować raz dziennie. To znaczy, że do 17.06.2018 r. każdy z nas może oddać naprawdę duuuuuuuuuużo głosów. Oddanie jednego ważnego głosu jest równoznaczne z przyznaniem szkole 1 punktu.

Organizator konkursu daje jednak możliwość uzyskania aż 20 punktów dla szkoły przy jednokrotnym głosowaniu, aby zdobyć te 20 punktów należy do swojego głosu dołączyć zdjęcie paragonu sklepowego, potwierdzającego zakup produktu Delma Extra (dodatkowe informacje na stronie organizatora).

Jesteśmy pewni, że z pomocą wszystkich, dla których los naszej stołówki nie jest obojętny, uda nam się wywalczyć jedną z nagród konkursowych, a do wygrania są:

• remont stołówki (dla 5 szkół)

• warsztaty edukacyjne (dla 50 szkół)

• wyposażenie stołówki (dla 30 szkół).

Z góry dziękujemy za każdy oddany na nas głos.

Więcej informacji w regulaminie akcji poniżej.

Regulamin akcji

Głosuj na naszą stołówkę!

Opracowanie:
Magdalena Sycik

• "Wołomińscy Odkrywcy Przyrody" zapraszają na bezpłatne zajęcia, prowadzone przez wybitnego ornitologa i przyrodnika - Pana Gerarda Sawickiego. Zajęcia odbywają się na poddaszu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie, przy ul. Wileńskiej 32.

Oprócz zajęć stacjonarnych w co drugi weekend organizowane są wycieczki plenerowe, w czasie których podziwiać można okoliczną faunę i florę zupełnie na żywo! W czasie minionych edycji udało się zaobserwować m.in. orła bielika, czaple białe, kormorany, sarny, bobry i inne rzadko na co dzień spotykane zwierzęta.

Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają wszystkich przyrodników!!!

Harmonogram spotkań w roku 2018.

• Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Królowej Jadwigi
    05-200 Wołomin, ul. Poprzeczna 6