- Konkursy 2016/2017
- Biegi przełajowe
- Konkurs ekologiczny „Nauka nie pójdzie w las? Nauka jest z lasu?”
- Powiatowy Konkurs Poetycki - twórczość ks. J. Twardowskiego
- Turniej koszykówki dziewcząt z okazji Dnia Niepodległości
- „Dzień czystego powietrza”
- Gminny konkurs - kartka na Boże Narodzenie 2016
- Koszykówka dziewcząt - Mistrzostwa Gminy
- „Futbol na Tak” - Głuchołazy
- Koszykówka chłopców - Mistrzostwa Gminy
- Minipiłka ręczna dziewcząt - zawody gminne
- „Alfik Matematyczny”
- Piłka siatkowa dziewcząt - Mistrzostwa Gminy
- Piłka ręczna chłopców - Mistrzostwa Gminy
- VI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek - Ossów
- Zawody łyżwiarskie
- VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki w Zagościńcu
- 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
- Konkurs plastyczny pt. „Tak żyć, jak żyłem, warto było…”- Józef Piłsudski
- „Maks Matematyczny”
- Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus”
- Międzynarodowy Turniej Koszykówki
- Gminny konkurs - kartka na Wielkanoc 2017
- Wiosenny Turniej Koszykówki
- Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu
- Pływanie - Mistrzostwa Powiatu
- Piłka nożna chłopców
- Piłka nożna dziewcząt
- Konkurs powiatowy: „Policjanci są wśród nas!”
- Rozgrywki gier stolikowych w Duczkach
- Powiatowy Konkurs Poetycki w Dąbrówce
- „Kangur Matematyczny”
- „Igrzyska na piątkę”
- Powiatowy Konkurs Ekologiczny
- Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
- Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina
- Mazowiecki Talent z Siódemki
Piłka siatkowa dziewcząt - Mistrzostwa Gminy
Dnia 26.01.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej.
W rywalizacji sportowej wzięły udział dwie szkoły: SP7 oraz SP5. Nasza szkoła wystawiła do rywalizacji dwie drużyny w składzie:
Drużyna A
Julia Sobiecka – kl. 6a
Gabysia Fabisiak – kl. 5a
Natalia Łabuć – kl. 6s
Natalia Luczyk – kl. 6s
Nicola Kalisiak – kl. 6a
Luiza Dobrzyńska – kl. 6s
Kinga Gradkowska – kl. 6s
Maja Dymecka – kl. 6s
Drużyna B
Julia Biesiada – kl. 6c
Oliwia bąk – kl. 6c
Zosia Zgoda – kl. 6s
Gabrysia Bartosiewicz – kl. 6s
Helena Czwarnóg – kl. 6s
Julia Rudnicka – kl. 6s
Natalia Teklińska – kl. 6s
Martyna Wojas – kl. 6s
Uczennice grały systemem "każdy z każdym". Oto wyniki:
SP5-SP7(B) SP7(A)-SP7(B) SP7(A)-SP5
25-17 20-25 8-25
25-10 25-18 25-21
8-15 9-15
I miejsce - SP5
II miejsce - SP7(B)
III miejsce - SP7(A)
Gratulujemy!
Opracowała:
Marzena Latosek