• Pożegnania i podziękowania…

Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Odchodząca na emeryturę Pani Dyrektor Alicja Olszewska pożegnała się ze wszystkimi pracownikami szkoły 29 czerwca 2017 r. Ze wzruszeniem dziękowała całej radzie pedagogicznej za owocną, wieloletnią współpracę i za miłą, serdeczną atmosferę.

Wicedyrektor szkoły, p. Henryka Kosowska, w imieniu rady pedagogicznej oraz pracowników administracji i obsługi, skierowała do Pani Dyrektor Olszewskiej podziękowania i wyraziła wdzięczność za trud w wykonywaniu zadań dyrektora, który z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością kierował naszą placówką przez 18 lat.

Podziękowała również za bardzo dobrą współpracę, wszelką pomoc, zrozumienie, wsparcie i ogromną życzliwość. Swoje przemówienie zakończyła wymownym cytatem:

„Wszystko się kończy, wszystko przeminie.
        I sen się przerwie – słodkie marzenie.
        Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie.
        I wciąż trwać będzie, a tym jest wspomnienie.”

W naszym gronie pedagogicznym pożegnaliśmy również:

-  Panią Wicedyrektor kl. 1-3 Halinę Sokołowską, która wkrótce (w październiku) odejdzie na emeryturę;

- Panią Barbarę Rokicką – nauczycielkę oddziałów zerowych i klas 1-3 naszej szkoły.

Rada pedagogiczna w imieniu własnym i innych pracowników szkoły podziękowała wszystkim Paniom za lata wspólnej pracy, za każde dobro, uśmiech, życzliwość; Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor - za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw, za poczucie bezpieczeństwa, trud włożony w pracę w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że wszystkie odchodzące na emeryturę Panie dobrze będą wspominać spędzone tutaj chwile. Zapewniamy także, że zawsze będą mile widzianymi gośćmi w murach naszej szkoły. Życzymy, aby dalsze lata upływały Im w zdrowiu, szczęściu i spokoju.

Zdjęcia:
        Izabela Sokołowska