• Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w klasach 4

•         Pierwszego września o godzinie 10:30 uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny.

Zgromadzonych na sali powitała dyrektor Alicja Olszewska, która w ciepłych słowach skierowanych do uczniów i ich rodziców wyraziła nadzieję, że nowy etap edukacyjny będzie dla nich źródłem wielu szczęśliwych chwil i satysfakcjonujących wyników.

Następnie zabrała głos wicedyrektor klas 4 – 6 p. Hanna Kosowska, która przedstawiła wychowawców, którzy w tym roku będą opiekowali się klasami 4:

kl. 4a - p. Agnieszka Zawacka i p. Agnieszka Leczyk (nauczyciel specjalista)

kl. 4b - p. Izabela Sokołowska

kl. 4c - p. Magdalena Wojtysiak

kl. 4d - p. Magdalena Gołoś

kl. 4e - p. Iwona Sawicka

kl. 4f – p. Barbara Kołek

kl. 4s - p. Krzysztof Dajnowiec

Wychowawców wspomagać w  pracy będą: p. Dorota de Ville - psycholog szkolny, p. Mirosława Markiewicz - pedagog szkolny, a także p. Barbara Jaździkowska - pielęgniarka szkolna.

Głos zabrała również wicedyrektor klas 1 – 3 p. Halina Sokołowska, która zapewniła, że przekazuje uczniów w dobre ręce.

Wszystkim uczniom życzymy dużo sukcesów!

Zdjęcia i opracowanie:
        Izabela Sokołowska