• Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach 4-6

Czwartego września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 klas czwartych, piątych i szóstych. Uczniów, ich rodziców, a także grono pedagogiczne powitała wicedyrektor szkoły – p. Hanna Kosowska, która następnie przekazała głos dyrektor szkoły – p. Anecie Stańczak. W ciepłych słowach zwróciła się ona do zgromadzonych, wyrażając nadzieję na owocną współpracę, a także satysfakcjonujące wyniki w nadchodzącym roku szkolnym. Dyrektor odczytała również list od Minister Edukacji p. Anny Zalewskiej.

Początek roku był momentem wyjątkowym szczególnie dla czwartoklasistów. Wicedyrektor – p. Hanna Kosowska wraz z wicedyrektor p. Haliną Sokołowską zapewniły, że czwartoklasiści zostają przekazani w najlepsze ręce, a ciągle liczyć mogą na wsparcie Pań, które prowadziły ich w klasach młodszych.

Przedstawiono wychowawców klas czwartych:

kl. 4a – p. Zuzanna Zych,

kl. 4b – p. Magdalena Sycik,

kl. 4c – p. Magdalena Maszota,

kl. 4d – p. Justyna Wiśniewska,

kl. 4e – p. Irena Kazanowska,

kl. 4f – p. Agnieszka Standowicz,

kl. 4g – p. Agnieszka Drews,

kl. 4h – p. Monika Gruszczyńska.

W trosce o dobro uczniów wychowawców wspomagać w  pracy będą: p. Dorota de Ville - psycholog szkolny, p. Mirosława Markiewicz - pedagog szkolny, a także p. Barbara Jaździkowska - pielęgniarka szkolna.

Zarówno uczniom jak i gronu pedagogicznemu życzymy samych sukcesów w nauce.

Zdjęcia i opracowanie:
        Izabela Sokołowska