- Konkursy 2015/2016
- Biegi przełajowe - Mistrzostwa Gminy
- Biegi przełajowe - Mistrzostwa Powiatu
- Sztafetowe biegi przełajowe - Mistrzostwa Powiatu
- Ogólnopolski turniej koszykówki
- Biegi przełajowe - Mistrzostawa Międzypowiatowe
- Powiatowy Konkurs Poetycki - „Spotkanie z twórczością ks. J. Twardowskiego”
- Sztafetowe biegi przełajowe - Mistrzostwa Międzypowiatowe
- Koszykówka - Mistrzostwa Gminy
- Konkurs gminny - „Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”
- Koszykówka - Mistrzostwa Powiatu
- Rodzinny Konkurs Ekologiczny
- Koszykówka - Mistrzostwa Międzypowiatowe
- Turniej piłki nożnej - Głuchołazy
- „Eko-nakręceni”
- Piłka ręczna dziewcząt - Mistrzostwa Gminy
- Konkurs kolęd i pastorałek w Ossowie
- „Alfik Matematyczny”
- Konkurs gminny - „Najładniejsza Kartka Wielkanocna”
- „Złoty krążek” - Mistrzostwo Powiatu
- „Błękitna sztafeta” - Mistrzostwa Powiatu
- Piłka ręczna chłopców - Mistrzostwa Gminy
- Piłka ręczna chłopców - Mistrzostwa Powiatu
- Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
- V Międzyszkolny Festiwal Piosenki w Zagościńcu
- Mistrz Tabliczki Mnożenia 2016
- Siatkówka - Mistrzostwa Powiatu
- „Eko-nakręceni” - finał
- Olimpus - Olimpiada Matematyczna
- Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
- Mistrzostwa Gminy Wołomin w piłce nożnej dziewcząt
- Mistrzostwa Gminy Wołomin w piłce nożnej chłopców
- Mistrzostwa Powiatu - piłka nożna dziewcząt
- Konkurs recytatorski - Ossów
- „Policjanci są wśród nas”
- Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
- Mistrzostwa Międzypowiatowe - piłka nożna chłopców
- Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym
- Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka
- Konkurs diecezjalny
- III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
- Konkurs z języka angielskiego w ZS nr 2
- Podsumowanie „sportowego” roku szkolnego 2015/16
- II Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu
Mistrz Tabliczki Mnożenia 2016
Dnia 7 marca 2016r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Wołominie odbyły się VIII Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tabliczce Mnożenia o Puchar Burmistrza Wołomina.
Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klas III – IV oraz klas V – VI. Uczniowie rywalizowali w grach indywidualnych „Prymus”, „Szeryf”, „Olimpijczycy” , „Krzyżak” oraz w grze drużynowej „Ekspres”.
W półfinale wzięli udział:
- Michał Zalewski kl. 6a,
- Jakub Kazanowski kl. 6b,
- Zuzanna Walc kl. 5e,
- Wiktor Kwiatkowski kl. 5e,
- Jakub Nowakowski kl. 4e,
- Małgorzata Zalewska kl. 3c,
- Aleksander Maciejewski kl. 3d,
- Maciej Pałaś kl. 3e.
Do finału, który odbył się 9 marca 2016r. zakwalifikowali się uczniowie z młodszej grupy wiekowej - klas III – IV:
- Jakub Nowakowski kl. 4e,
- Aleksander Maciejewski kl. 3d,
- Maciej Pałaś kl. 3e.
W rozgrywkach finałowych najlepszy w swojej grupie wiekowej był Jakub Nowakowski z klasy 4e uzyskując tym samym tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia i Puchar Burmistrza Wołomina.
Gratulujemy wszystkim finalistom biorącym udział w konkursie!
Galeria zdjęć
Opracowały:
Irena Kazanowska
Beata Szczapa