• Kolorowe warzywa i owoce.
          • Stołówka szkolna - informacje

• 30.08.2023 r.

W zakładce stołówka szkolna (WIĘCEJ/STOŁÓWKA SZKOLNA) znajdują się informacje dotyczące zapisu dziecka na obiady, numeru konta, na które można dokonywać wpłat za obiady oraz stawka za każdy miesiąc.

Deklaracje i wpłaty za obiady będą przyjmowane w poniedziałek 4.09. i wtorek 5.09. w godz. 8.00 - 13.00 w stołówce szkolnej. Deklaracje dostępne są w stołówce, w sekretariacie szkoły oraz w zakładce stołówka szkolna.

Jadłospis będzie publikowany na każdy bieżący tydzień.

Zapraszamy do zapoznania się z w/w informacjami.

• Przybory szkolne: kredki i nożyczki.
          • Wyprawka dla uczniów klas pierwszych

• 7.08.2023 r.

Rodziców uczniów klas pierwszych prosimy o przygotowanie przyborów szkolnych zgodnie z podaną listą.

Podręczniki i ćwiczenia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego są bezpłatne. Podręczniki do nauki religii rodzice kupują we własnym zakresie.

Na spotkaniach z wychowawcami w dniu 4.09.2023 r. otrzymają Państwo szczegółowe informacje.

• Kolorowe książki położone jedna na drugiej.
          • Podręczniki do religii

• 24.08.2022 r.

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do zapoznania się z tytułami podręczników do religii obowiązujących w naszej szkole.

W wykazie znajduje się sprostowany tytuł podręcznika do religii dla kl. II.

• Dziewczynka i chłopiec trzymają się za ręce i idą do szkoły. Mają plecak, dziewczynka ma ołówek w ręce.
          • Informacja dla rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023

18.08.2022 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że listy uczniów poszczególnych klas pierwszych wywieszone zostaną na drzwiach wejściowych do szkoły w dniu 26.08.2022 r. do godz. 14.00 i dostępne będą przez kilka najbliższtch dni.

W dn. 30 sierpnia 2022 r. (wtorek) w godz. 10.30-12.00 odbędzie się spotkanie adaptacyjne przyszłych uczniów klas pierwszych. Wychowawcy klas tego dnia będą czekać na dzieci przed szkołą (w przypadku niesprzyjającej pogody - na parterze, przy głównym wejściu do szkoły). Prosimy, by dzieci miały ze sobą wodę do picia.

• Napis: świetlica . Pod napisem 2 dziewczynki.
          • Zapisy do świetlicy szkolnej

18.08.2022 r.

Szanowni Państwo,

w dniach:  30 sierpnia 2022 r. w godz. 10.30–12.00 i 1 września 2022 r. w godz. 10.00–11.30 nauczyciele świetlicy szkolnej będą przyjmowali wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej oraz oświadczenia (do wypełnienia na miejscu) dotyczące odbioru dziecka ze świetlicy. Wnioski będą przyjmowane w świetlicy, która znajduje się na parterze Szkoły.