• Plakat z napisem Lidl Szkoły pełne talentów 2.
          • SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2

• 8.11.2023 r.

Szanowni Państwo,

Talenciaki były wydawane do  5 listopada 2023 roku.

Nadal jednak można otrzymane Talenciaki zarejestrować w systemie lub wrzucić do naszej skrzynki do 19 listopada 2023 r.

Dzięki Państwu mamy uzbieranych 8 569 Talenciaków!

• Plakat z dziewczynką i chłopcem i napisem I ty możesz być liderem.
          • Bezpłatny warsztat kompetencji społecznych dla uczniów klas 4-5 „I Ty możesz być liderem”

• 31.08.2023 r.

Zapraszamy rodziców uczniów klas 4-5 do zapisania dzieci na bezpłatne warsztaty kompetencji społecznych „I Ty możesz być liderem” objęte honorowym patronatem Burmistrza Wołomina.

Co to jest Soward Smart Kids? To zajęcia, dzięki którym dziecko zdobywa wiarę w siebie, w swoje możliwości, uczy się współpracy, pokonywania własnych słabości, zyskuje pewność siebie, poznaje techniki radzenia sobie ze stresem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami warsztatu.

• Uczniowie wyróżnieni za osiągnięcia sportowe.
          • Gminne nagrody za osiągnięcia sportowe

• 28.08.2023 r.

W dniu 16 sierpnia 2023 r. Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan wręczyła nagrody za osiągnięcia sportowe za rok 2022 r.

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczniowie klasy 7e Wiktoria Wycech i Mikołaj Romek są laureatami przyznanego stypendium sportowego za osiągnięcia w judo.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Plakat z granatowym tłem i napis Koduj z Gigantami Wołomin
          • Warsztaty „Koduj z Gigantami”

• 23.08.2023 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w 13. edycji „Koduj z Gigantami”

Celem warsztatów jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji i Nauki, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pani Elżbieta Radwan, Burmistrz Wołomina.

Warsztaty odbędą się w Wołominie, przy ul. Wileńskiej 51B. Liczba miejsc jest ograniczona.

• Napis: świetlica. Dwie dziewczynki wesoło się bawią.
          • Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej

17.08.2023 r.

Szanowni Państwo,

w dniach:  17.08. – 1.09.2023 r. w godz. 8.00 – 16.00 w sekretariacie Szkoły przyjmowane będą karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej i oświadczenia dotyczące odbioru dziecka ze świetlicy.

Karta zgłoszenia oraz oświadczenie do wypełnienia można pobrać ze strony szkoły; dokumenty dostępne są również w sekretariacie szkoły.

• Kolorowe książki ułożone jedna na drugiej.
          • Podręczniki do religii

• 16.08.2023 r.

Drodzy Rodzice!

Uczniowie naszej szkoły zostaną nieodpłatnie wyposażeni w podręczniki i ćwiczenia.

Podręczniki do nauki religii rodzice kupują we własnym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z tytułami podręczników do religii.