• Plakat z napisem 30.09.2023 r. "Zobacz świat oczami Arona".
          • Piknik charytatywny „Zobacz Świat Oczami Arona”

• 29.09.2023 r.

30 września 2023 r. na terenie naszej szkoły odbędzie się piknik charytatywny Zobacz Świat Oczami AronaTego dnia będzie czekało na wszystkich wiele atrakcji: Dmuchańce, Euro Bungee i zabawy z Animatorem.

Odbędą się również występy na scenie oraz licytacje wspaniałych prezentów. Na wszystkich obecnych czekać będzie strefa gastronomiczna i hand made.

Wszelkie środki uzyskane z licytacji jak i puszek przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Arona Wnorowskiego, którego historię można śledzić na jego fanpage Aron - mój Bohater.

• Kolorowy obrazek z chłopcem i książkami.
          • Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2023

• 28.09.2023 r.

Tradycje Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych sięgają końca XX w., kiedy to Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Libriarianship – IASL) podjęło tę piękną inicjatywę.

Z okazji tego święta zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie ogólnoszkolnym na najciekawszą zakładkę do książki.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

• Żółta kartka z czerwoną pineską w lewym górnym rogu.
          • Oferta ubezpieczeń

• 13.09.2023 r.

Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z ofertą  4 różnych towarzystw ubezpieczeniowych na NNW Szkolne.

Można wybrać dowolny pakiet ubezpieczeniowy, zgodnie ze swoimi potrzebami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z agentem ubezpieczeniowym p. Dorotą Paczek.

• Uczniowie klas drugich ćwiczący na boisku szkolnym.
          • Zawody sportowe klas drugich

• 22.09.2023 r.

Dnia 22.09.2023 r. uczniowie kas drugich spotkali się na boisku szkolnym, by w ramach propagowania zdrowego stylu życia i kultury fizycznej wśród dzieci, uczestniczyć w zawodach sportowych.

Uczniowie mogli spróbować swoich sił i możliwości w różnych konkurencjach.

Była to świetna okazja do integracji zespołów klasowych.

• Uczeń sprzątający śmieci do worka.
          • Sprzątanie Świata 2023

• 22.09.2023 r.

W piątek 15 września uczniowie klas 2 i 3  wzięli udział w 30 Akcji Sprzątania Świata, organizowanej przez Fundację „Nasza Ziemia”.

W tym roku łączyliśmy nasze siły pod hasłem: „Sprzątanie świata łączy ludzi”.

Uczniowie wyruszyli w najbliższe okolice szkoły, aby je posprzątać. Wszyscy pracowali solidnie i z zapałem, mając świadomość, że poprawiając stan środowiska, dbają o swoją przyszłość.

• Uczennice z wychowawczyniami pozujące do zdjęcia przed domem Mikołaja Kopernika.

• 21.09.2023 r.

20 września 2023 r. uczniowie klas 2c, 3a i 3c wyjechali na wycieczkę do Torunia - miasta wielkiego polskiego astronoma - Mikołaja Kopernika.

Korzystając z przepięknej pogody uczniowie zwiedzili najważniejsze atrakcje pięknego Torunia.

Odwiedzili Planetarium Toruń,  Żywe Muzeum Piernika, a także poznali wiele legend spacerując po Starym Mieście.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wycieczki.

• Uczniowie wspinający się po ściance wspinaczkowej.
          • Wyjście klasy 2b do sali zabaw Fikołki w Wołominie

• 21.09.2023 r.

Dnia 21 września 2023 r. klasa 2b odwiedziła salę zabaw Fikołki w Wołominie.

Uczniowie korzystali z kilkupiętrowych konstrukcji: zjeżdżalni, labiryntów i torów przeszkód. Atrakcją dla dzieci była ścianka wspinaczkowa, gdzie pod okiem instruktorów mogły spróbować swoich sił.

Był to znakomity trening sprawnościowy. Każde dziecko miało zagwarantowaną odpowiednią dawkę ruchu.

• Napis DZIEŃ KROPKI na pomarańczowym okręgu.

• 21.09.2023 r.

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to dzień odwagi, zabawy i doskonały moment na to, by przekonać się, że mała kropka potrafi przynieść wielkie zmiany.

Tego dnia zabawy uczniów klas pierwszych były wypełnione kropkami. Było kolorowo, „kropkowo” i wesoło.

Zapraszamy o obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

• Uczniowie klas pierwszych stojący w sali gimnastycznej.
          • Ślubowanie pierwszoklasistów

• 6.09.2023 r.

Dnia 4 września 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, odświętnie ubrani i przejęci pierwszacy przyrzekli, że będą kochać Ojczyznę, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły oraz, że będą dobrymi kolegami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

• Grzyb rosnący na zielonym podłożu.
          • Powiatowy konkurs na model grzyba

• 4.09.2023 r.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wołominie serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas I-III oraz IV-VIII z terenu powiatu wołomińskiego do udziału w Konkursie powiatowym na model grzyba.

Zadanie konkursowe polega na stworzenie modelu przestrzennego wybranego modelu grzyba (lub jego rodziny) dowolną techniką z wykorzystaniem recyklingu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu.