• Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach 4-7

3 września 2018 r. odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego dla uczniów klas 4-7. Nowy rok przyniósł wiele zmian w szkolnictwie. Dyrektor szkoły p. Aneta Stańczak powitała serdecznie uczniów i rodziców i zapoznała z nowościami czekającymi wszystkich w tym roku.

Po raz pierwszy uczniowie kończący klasę szóstą, a obecni siódmoklasiści, będą kontynuowali naukę w budynku naszej szkole. Klasa siódma to nowe wyzwania zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Na uroczystym apelu, dyrektor szkoły p. Aneta Stańczak, przedstawiła uczniom i rodzicom nową wicedyrektor kl. 4-7 p. Jolantę Mosak, która od tej pory będzie kierowała pracą uczniów i nauczycieli na tym poziomie.

Serdecznie witamy Panią wicedyrektor Jolantę Mosak w naszym gronie i życzymy wielu sukcesów w pracy.

Zmiany będą dotyczyły również uczniów klas czwartych. Będą oni mieli nowych wychowawców, będą się uczyli nowych przedmiotów.

Wychowawcami w klasach czwartych są:

kl. 4a – p. Anna Polakowska

kl. 4b – p. Ewa Wiśniewska

kl. 4c – p. Aldona Skrobek

kl. 4d – p. Sylwia Demzała

kl. 4e – p. Małgorzata Nojszewska

kl. 4f – p. Aneta Wiercińska

kl. 4g – p. Khalid Aneta /w zastępstwie p. Elżbieta Kosson

kl. 4h – p. Marta Grabowska

kl. 4s – p. Marzena Paklikowska

Wszystkim uczniom, począwszy od klasy czwartej aż do siódmej, życzymy, aby ten rok szkolny okazał się dla nich szczęśliwy, by w pełni mogli poszerzać swoje wiadomości, rozwijali różnorodne umiejętności, czerpali radość ze zdobywania wiedzy i chętnie spędzali czas w szkole.