• Informacje dla rodziców

Inspektor ochrony danych (IOD): Aleksander Jaszczołt

Kontakt e-mail z inspektorem:

aleksander.jaszczolt@gmail.com

Kontakt do dzielnicowego z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wołominie

st. asp. Kamil Szkodziński - tel. 22-776-45-08 wew. 116 lub 600-997-219

Adres mailowy: dzielnicowy.wolomin4@ksp.policja.gov.pl

Bezpieczeństwo na parkingu

Szanowni Państwo,

ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich osób korzystających z parkingu przed SP7 zwracamy się z prośbą o wyjątkową ostrożność osób kierujących pojazdami.

Bardzo prosimy, żeby Państwo nie wjeżdżali samochodem na teren szkoły (poza bramę) i nie zatrzymywali się „na chwilę” przed bramą lub na parkingu, żeby dziecko wysiadło z samochodu. W ten sposób tworzy się korek (szczególnie przed godziną ósmą rano), co stwarza ogromne zagrożenie dla dzieci, które wysiadają i biegną w stronę szkoły, nie zawsze rozglądając się, czy jest to bezpieczne.

Prosimy o wjazd na miejsce parkingowe i nadzorowanie wyjścia dziecka z samochodu, ewentualnie doprowadzenie go na teren szkoły (za bramę).

Konieczność zachowania powyższych zasad bezpieczeństwa jest też wskazane ze względu na bezpieczeństwo Państwa samochodów – kilkukrotnie zgłaszali Państwo informację o uszkodzeniach aut spowodowanych porannym korkiem.

Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby.