• Konferencje, szkolenia, webinaria

rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji:

Nie bądź obojętny… - o zdrowiu psychicznym i kryzysach emocjonalnych raz jeszcze,

która odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line)

w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 9,

w dniu 22 lutego 2024 r. w godzinach 10.00 – 15.00.

Podczas konferencji specjaliści przypomną, jak ważna jest profilaktyka i rola dorosłych w zapobieganiu kryzysom emocjonalnym dzieci i młodzieży. Opowiedzą o zagrożeniach czyhających na młodych ludzi, odpowiedzialności, skutkach niewłaściwych postaw i zachowań oraz, jak zadbać o dobrostan psychiczny.

Udział w konferencji:

Szanowni Państwo,

z okazji światowego dnia Walki z Depresją, Wydział Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie serdecznie zapraszają na szkolenie:

Walka z depresją u dzieci i młodzieży w województwie mazowieckim,

które odbędzie się w formule on-line

w dniu 8 marca 2024 r. w godzinach 10.00 - 12.45

Podczas wykładów, które wygłoszą dr n. med. Agnieszka Kałwa oraz dr n. med. Lidia Popek uzyskają Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania m.in. dotyczące objawów depresji oraz sposobów jej zapobiegania i leczenia.

Link do logowania (zapisu) na szkolenie on-line (aktywny do 1.03. 2024 r.):

Link do transmisji (dla osób zarejestrowanych na szkolenie) będzie aktywny w dniu konferencji:

Powyższy link będzie aktywny do 14 marca 2024 r. do godziny 24.00, tak aby umożliwić zarejestrowanym osobom odtworzenie szkolenia w późniejszym terminie.

Zaświadczenia zostaną rozesłane do zarejestrowanych uczestników na adresy e-mail, do dnia 17 maja 2024 r.