• Pożegnanie i podziękowanie...

Piątek 29 września 2017 r. zapewne był dla Pani Wicedyrektor Haliny Sokołowskiej dniem szczególnym. Tego dnia po raz ostatni w swojej karierze występowała w roli wicedyrektora. Po wieloletniej pracy pożegnała się ze szkołą i odeszła na emeryturę.

Uczniowie klas I – III, którymi opiekowała się pani wicedyrektor, wraz z wychowawcami zorganizowali wyjątkowe pożegnanie - niespodziankę. Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie dzieci zaprezentowały przygotowany  specjalnie na tę okazję krótki program artystyczny.

Pani wicedyrektor, jako honorowy gość, zajęła miejsce na tronie, z którego mogła oglądać występy małych artystów. O oprawę muzyczną uroczystości zadbał pan Krzysztof Białas. Muzycznym motywem programu były piosenki Anny Jantar, które śpiewały zarówno dzieci młodsze jak i starsze.

Podczas występów wszyscy byli bardzo wzruszeni, piękne słowa o dobrym sercu i życzliwości pani wicedyrektor przeplatały się z humorystycznymi wierszykami o czekającym ją „beztroskim życiu” na emeryturze.

Podziękowania za trud, życzliwość i opiekę wraz z bukietami kwiatów i najlepszymi życzeniami składały dyrektor szkoły pani Aneta Stańczak, wicedyrektor pani Hanna Kosowska, przedstawiciele Rady Rodziców oraz nauczyciele z klas I – III, blisko współpracujący z panią wicedyrektor. Wszyscy ze wzruszeniem dziękowali za wspólnie spędzone lata i z żalem żegnali panią wicedyrektor. Na koniec zgromadzeni w sali głośno zaśpiewali „Sto lat”.

Pani wicedyrektor serdecznie podziękowała za dotychczasową współpracę dyrekcji szkoły, gronu pedagogicznemu, rodzicom i dzieciom, następnie przekazała swoje obowiązki wicedyrektora pani Hannie Kamieniarz. Teraz to pani Kamieniarz będzie opiekowała się uczniami i pełniła funkcję wicedyrektora klas I – III.

Była to bardzo sympatyczna i wzruszająca uroczystość, mamy nadzieję, że pani Halina Sokołowska będzie nas mile wspominała, a my ze swej strony życzymy jej dużo zdrowia, spokoju, radości i dużo wolnego czasu na realizowanie swoich marzeń.

Zdjęcia:
        Agnieszka Sabala