Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już za nami. Nasza szkoła była lokalnym organizatorem tej akcji pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Przygotowywaliśmy się do niego od początku września. Zabawy: „Hasło dnia”, „Spacer matematyczny”, karty Grabowskiego, aplikacja Kahoot, plakaty wykonane przez uczniów uatrakcyjniły powtarzanie tabliczki mnożenia.

Nasza akcja, o której wspomniało radio Fama, wyszła poza mury szkoły.

4 października sprawdzaliśmy, czy dorośli mieszkańcy Wołomina pamiętają tabliczkę mnożenia.  Muszę przyznać, że poszło im świetnie.

Dorośli otrzymali od nas pamiątkowe certyfikaty.

Następnie przenieśliśmy się do szkoły. Tutaj  przyznaliśmy wiele odznak „ekspert tabliczki mnożenia”.

A oto grupa uczniów, którzy byli asystentami koordynatora lokalnego p. Małgorzaty Nojszewskiej (w kolejności alfabetycznej):

• Bargieł Wiktoria kl.6f
        • Frączyk Maja kl.6s
        • Gałązka Aleksandra kl.6f
        • Klimaszewska Lena kl.5e
        • Komorowska Urszula kl.5e
        • Kuczyńska Oliwia kl.5e
        • Nestorowicz Łukasz kl.5e
        • Pomiński Gabriel kl.5e
        • Siedziewska Maja kl.5e
        • Sieradzińska Wiktoria kl.6f
        • Szabłowska Kinga kl.5e

Za pomoc, zaangażowanie i aktywny udział otrzymaliśmy podziękowania i dyplomy od głównego organizatora Święta Matematyki.

Święto Tabliczki Mnożenia w naszej Siódemce ma zasięg międzynarodowy. Pani Małgorzata Nojszewska oraz pani Olympia Lampaki ze szkoły w Grecji, która wraz z naszą szkołą uczestniczy w projekcie Erasmus+ ACC STEAM, stworzyły gry edukacyjne na platformie kahoot.

Zapraszamy do zabawy.

GRA_1