• Pożegnanie ósmoklasistów

Po raz drugi w historii Szkoły Podstawowej nr 7 żegnaliśmy uczniów klas ósmych.

To wyjątkowe i wzruszające wydarzenie miało miejsce 25.06.2021 r.  Tego dnia o godz. 12.30 w hali sportowej zgromadzili się absolwenci, ich rodzice oraz grono pedagogiczne z Paniami: Dyrektor Anetą Stańczak, Wicedyrektor Hanną Kamieniarz oraz Olimpią Klimkiewicz na czele. Uroczystość uświetnili goście – proboszcz parafii MB Częstochowskiej w Wołominie – ksiądz Witold Gajda oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Ważnym punktem akademii było przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi wybranemu spośród uczniów klas siódmych.

Pani Dyrektor Aneta Stańczak przekazała ósmoklasistom wyrazy uznania dla ich osiągnięć edukacyjnych i życzyła samych sukcesów oraz wszystkiego, co najlepsze w dalszej karierze szkolnej.

Po wręczeniu licznych świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych oraz statuetek najlepszego absolwenta z każdej klasy nastąpiła część artystyczna przygotowana przez wychowawców i uczniów klas siódmych.

Nie obyło się bez serdecznych życzeń, pięknych piosenek oraz sympatycznych upominków – przypinek umieszczonych na rozkosznych misiach.

To były niezapomniane chwile dla klas: 8a, 8b, 8c oraz 8s, a także ich wychowawców: Pani Agnieszki Zawackiej, Pani Agnieszki Sabali, Pani Iwony Sawickiej oraz Pana Krzysztofa Dajnowca.

Kochani Absolwenci!

Jesteśmy z Was dumni! Kroczcie śmiało przez świat, spełniajcie swoje marzenia!

Doświadczajcie tylko tego, co dobre. Odwiedzajcie nas, by dzielić się z nami swoją radością.

Pamiętajcie, że „Coś się kończy…. Coś się zaczyna!”.

Rodzicom ósmoklasistów gratulujemy Ich Pociech i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Zdjęcia:
        Dawid Krasnodębski