• Konkursy

• Zapraszamy uczniów kl. 4-8 do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) dla Szkolnego Koła Wolontariatu.

Zadaniem uczestników Konkursu jest wykonanie pracy plastycznej: Nazwa i logo Szkolnego Koła Wolontariatu”.

Format pracy: A4, technika dowolna, płaska (bez wykorzystania plasteliny, materiałów brudzących i nietrwałych). Zachęcamy do tworzenia prac techniką komputerową.

Wszystkie prace powinny być wykonane technikami umożliwiającymi wykonanie skanu gotowej pracy bez utraty jakości przekazywanej treści i obrazu.

Logo powinno zawierać:

• nazwę Szkolnego Koła Wolontariatu,
        • symbole kojarzące się z pomaganiem innym, wyrazi ducha wolontariatu

Praca powinna charakteryzować się prostotą przekazu. Unikamy zbyt dużej ilości detali, a skupiamy się na piktogramach, czyli uproszczonych znakach plastycznych. Prace muszą być autorskie, zabrania się korzystania z gotowych projektów.

Prace wykonane techniką komputerową muszą być pracami własnymi bez pozyskiwania zasobów internetowych. Projekty powinny być wydrukowane w formacie A4 i dostarczone do Pani Moniki Lach (sala 66), a plik pracy przesłany na adres e-mail Pani Joanny Kasenko-Murawskiej kasenkojoanna@sp7wolomin.pl.

Prace konkursowe powinny być podpisane na odwrocie i zawierać: imię i nazwisko autora pracy, klasę do której uczęszcza oraz zawierać załączoną zgodę Opiekuna.

Ostateczny termin przyjmowania prac upływa 28.10.2024 r.

Zgoda Rodzica/Opiekuna

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!