• Pożegnanie ósmoklasistów

24 czerwca 2022 r. nasza społeczność szkolna pożegnała uczniów klas ósmych.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w sali gimnastycznej w obecności dyrekcji szkoły pań: Anety Stańczak, Olimpii Klimkiewicz i Hanny Kamieniarz, nauczycieli, rodziców oraz gości: proboszcza parafii MB Częstochowskiej w Wołominie księdza Witolda Gajdy i przewodniczącej Rady Rodziców pani Marioli Rusinek.

Reprezentanci poszczególnych klas, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali z rąk dyrekcji statuetki NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA. Oto lista najlepszych ósmoklasistów:

Marta Tabaka kl. 8a

Franciszek Żmuda kl. 8b

Karolina Stańczak kl. 8c

Martyna Gawrych kl. 8d

Marcin Bugaj kl. 8e

Julia Kołakowska kl. 8f

Hubert Witanowski kl. 8g

Maja Fronczyk kl. 8s

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu  otrzymali z rąk dyrekcji oraz wychowawców klas nagrody książkowe.

wyróżnieni uczniowie kl. 8a

wyróżnieni uczniowie kl. 8b

wyróżnieni uczniowie kl. 8c

wyróżnieni uczniowie kl. 8d

wyróżnieni uczniowie kl. 8e

wyróżnieni uczniowie kl. 8f

wyróżnieni uczniowie kl. 8g

wyróżnieni uczniowie kl. 8s

Uczniowie klas siódmych ciepłymi słowami pożegnali starszych kolegów, życząc im powodzenia na kolejnym etapie ich życia.

Słowa pełne uznania zostały również skierowane do wychowawców i nauczycieli, przedstawiciel klas ósmych podziękował wszystkim za trud włożony w wychowanie i edukację odchodzących uczniów.

Ważnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu, wybranemu spośród uczniów klas siódmych.

Głos zabrała również dyrektor szkoły pani Aneta Stańczak, dziękując za współpracę uczniom, rodzicom i nauczycielom. Ksiądz proboszcz życzył absolwentom samych dobrych wyborów, a pani Rusinek słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Na zakończenie uroczystości uczniowie pięknie zatańczyli poloneza, parą prowadząca byli: dyrektor szkoły p. Aneta Stańczak i nauczyciel wf p. Tomasz Wojdyna. Układ taneczny przygotowała p. Iwona Sawicka.

Po oficjalnej części uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal, a tam niejednemu zakręciła się w oku łza….

Żegnamy Was Drodzy Ósmoklasiści z nadzieją, że to co najlepsze dopiero przed Wami.

Zdjęcia:
        Dawid Krasnodębski