• Strona internetowa

Jesteśmy z Wami już 20 lat!

21.03.2021 r.

Pierwsza strona internetowa została opublikowana 21 marca 2001 r. Pamięta jeszcze czasy przesyłania danych na serwer za pomocą łącza telefonicznego TP S.A. i to najczęściej nocą, bo w ciągu dnia łącza były permanentnie zapchane. Publikowaliśmy przede wszystkim informacje o działalności szkoły i fotorelacje z wydarzeń szkolnych. Strona internetowa naszej „Siódemki” stale się rozrastała, dochodziły nowe zakładki dokumentujące osiągnięcia uczniów i dorobek zawodowy nauczycieli. Pierwsza szata graficzna strony internetowej towarzyszyła nam przez 12 lat.

Pierwsza odsłona strony internetowej "Siódemki" - od 2001 r. do 2013 r.

Z biegiem lat, gdy pojawiły się nowe możliwości technologiczne, skorzystaliśmy z generatora stron internetowych i w 2013 r. zmieniliśmy całkowicie wygląd naszej strony i… adres, który do dziś pozostał niezmienny: https://sp7wolomin.edupage.org/

Druga odsłona strony internetowej SP7 - od 2013 r. do 2021 r.

Teraz prezentujemy kolejną, trzecią już odsłonę naszej strony internetowej. Cała struktura informacyjna, główne działy tematyczne, zakładki, podstrony pozostały takie same. Z pewnością po niedługim czasie przebywania na stronie intuicyjnie będziecie wiedzieli, jak dotrzeć do właściwych informacji.

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, zapoznawania się z bieżącymi informacjami i relacjami z życia szkoły.

Wszystkim, którzy przyczyniają się do tworzenia naszej strony poprzez opracowanie relacji, przesyłanie zdjęć - serdecznie dziękujemy.

Administratorzy strony internetowej SP7

Twórcy i administratorzy strony internetowej SP7:

• 2001/2002 – 2016/2017 – Hanna Kamieniarz

• 2017/2018 I półrocze – Joanna Mańkowska i Izabela Sokołowska