• 2020/2021

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły przystąpili do XIX Powiatowego Przeglądu Umiejętności Artystycznych Osób Niepełnosprawnych pod tytułem „Wierszem i Sercem Malowane” 2020.

Przegląd organizowany był przez Miejski Dom Kultury w Wołominie.

Tegoroczna edycja odbyła się tylko w formie wystawy prac plastycznych. Dzieła uczniów z całego powiatu można podziwiać w MDK.

Wśród nich znajduje się praca uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Uczniowie kl. 4-8, pod okiem specjalistów: p. Ilony Stępień, p. Jolanty Maciążek, p. Anny Polakowskiej, p. Pauliny Góreckiej, p. Magdaleny Tlagi, podczas zajęć w szkole, wykazali się ogromną kreatywnością oraz pomysłowością. W wyniku wspólnych działań powstała przepiękna praca plastyczna pt. „Gwiazdy Betlejemskie – forma 3D” wykonana z drewna i szyszek.

W podziękowaniu za udział w Przeglądzie organizatorzy obdarowali opiekunów świątecznymi upominkami dla wszystkich uczniów, biorących udział we wspólnej pracy.

Zdjęcia i opracowanie:
        Paulina Górecka Magdalena Tlaga