• Pierwszy Siódemkowy Piknik Rodzinny „Szczęśliwa Siódemka”

12 czerwca 2022 r. z inicjatywy Rady Rodziców odbył się Pierwszy Siódemkowy Piknik Rodzinny „SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA”.

To był naprawdę piękny dzień, słoneczny i bardzo wesoły, pogoda też nam sprzyjała.  Do organizacji tego przedsięwzięcia przyczyniło się wiele osób, mających na celu dobro uczniów naszej szkoły.

Wcześniej, przedstawiciele rodziców wszystkich klas wymyślali, a później organizowali swoje stoiska. Wśród wielu można było m.in. zjeść kiełbaskę, ciasto, gofry, lody lub cukrową watę. Dużą popularnością cieszyły się stanowiska, na których rodzice zaplatali kolorowe warkoczyki, naklejali tatuaże oraz malowali fantastyczne wzory na twarzach najmłodszych.

Podczas festynu kilkakrotnie odbywało się losowanie nagród z zakupionych kuponów gry fantowej.

Swoje stoiska wystawili też lokalni sprzedawcy kosmetyków, kwiatów, żelowych mydeł, włóczkowych zabawek, domowych przetworów itp.

Wiele osób oklaskiwało wspaniałe pokazy gimnastyczne, Same Judo, taneczne oraz występy wokalne dzieci ze szkoły i przedszkoli.

Na scenie odbywały się też licytacje, niektóre z nich rozstrzygnęły się dopiero po zakończeniu imprezy.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się pokazy: Boiska Szczęścia, Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei, a także prelekcja Policji o bezpiecznej jeździe na rowerze.

Organizatorzy zadbali również o strefę relaksu, goście mogli odpocząć na rozstawionych wokół placu leżakach i napić się kawy lub orzeźwiającej lemoniady.

Nasz Rodzinny Piknik zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Wołomina - p. Elżbieta Radwan, proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie - ks. Witold Gajda oraz lokalne media.

Serdecznie dziękujemy organizatorom tej wspaniałej imprezy – Radzie Rodziców szkoły, rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim gościom, którzy chętnie wsparli tę inicjatywę. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów naszej szkoły.

Po raz kolejny udało nam się pokazać jedność i wspólnotę naszej „Siódemki”.

Dziękujemy wszystkim za wspólną integrację i wspaniałą zabawę.

Joanna Mańkowska