• Siódemkowe Śniadanie dla Arona

Śniadanie to pierwszy posiłek zjadany przez dziecko w ciągu dnia. Jest podstawą zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego na cały dzień. Powoduje, że organizm ma siłę do pracy i nauki.

7 marca 2023 r. śniadanie smakowało wyśmienicie, bo było przygotowane przez naszą wspaniałą Radę Rodziców. Jeśli dodamy do tego fakt, że cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na leczenie Arona, ucznia naszej szkoły, to czego chcieć więcej?

Rada Rodziców ciężko pracowała, aby przygotować pyszne, śniadaniowe dania. Powstało mnóstwo kolorowych naleśników z nadzieniem jakie tylko można sobie wymarzyć, kolorowe owoce, płatki śniadaniowe, świeżutkie hot-dogi, a do tego pyszny kompot. Największą popularnością cieszyły się gofry, na przygotowanie których RR sporządziła 58 litrów ciasta!

Społeczność z „Siódemki” już wielokrotnie pokazała, że potrafi działać we wspólnym celu, aby dzielić się dobrem. Tym razem też nie zawiodła, dzięki czemu udało się uzbierać w kilka godzin 10.500 zł.

Ogromne podziękowania składamy Radzie Rodziców za zorganizowanie akcji, jej logistykę, przepyszne śniadanie, a przede wszystkim za zjednoczenie naszej małej społeczności. Dziękujemy wspaniałym Uczniom i ich Rodzicom oraz Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, którzy z otwartym sercem zaangażowali się w zbiórkę dla Arona.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji nagranej przez Telewizję Wołomin.

Poprzez prosty gest pokazaliśmy ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w trudnej sytuacji, że nie są sami.

Dziękujemy!

Zdjęcia: