• Trzeci „Siódemkowy” Kiermasz Świąteczny

• W niedzielę 3.12.2023 r. w Naszej Szkole odbył się wspaniały Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców.

Był to jeden z nielicznych dni w szkole, kiedy spotkaliśmy się wszyscy -  cała szkolna społeczność - uczniowie, nauczyciele i rodzice. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie.

Niezwykłymi i chętnie odwiedzanymi miejscami były ścianki, gdzie można było wykonać świąteczną sesję zdjęciową, a także stoiska z tatuażami i malowaniem twarzy.

Nasi najmłodsi wychowankowie chętnie ozdabiali pierniczki i pisali listy do Świętego Mikołaja świetnie się przy tym bawiąc.

Podczas kiermaszu odbyły się również licytacje fantów przekazanych przez darczyńców. Były m.i.n.: Vouchery do salonów kosmetycznych i restauracji, obraz namalowany własnoręcznie przez nauczycielkę naszej szkoły Panią Anię Łaskę, 2 fotografie na płótnie tzw. Astrofotografia wykonane przez Pana Łukasza Żaka, pióro i szachy przekazane przez Panią Burmistrz oraz wiele innych.

Za oprawę muzyczną odpowiadał p. Krzysztof Białas – nauczyciel muzyki w naszej szkole.

Kiermasz zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Wołomina - p. Elżbieta Radwan, p. Łukasz Marek - Zastępca Burmistrza Wołomina, proboszcz ks. Witold Gajda, księża i siostry z parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie, aktor Aleks Mackiewicz, samorządowiec Adam Bereda, Radni Rady Miejskiej w Wołominie: p. Karol Cudny, który aktywnie włączył się w organizację kiermaszu, p. Wojciech Plichta, p. Grażyna Mioduszewska, p. Aneta Adamus, p. Piotr Sikorski, p. Paweł Kocik i lokalne media. Wśród znakomitych gości na Świątecznym Kiermaszu Siódemki była również reprezentacja Młodzieżowej Rady Miasta, wśród których są uczniowie oraz absolwenci naszej szkoły.

Świąteczny Kiermasz Siódemki zakończył się wielkim sukcesem, bo zgromadzono ok. 38.000,00 zł! Liczymy, że suma, którą zebrano podczas kiermaszu nie będzie ostateczna, ponieważ trwają jeszcze internetowe licytacje. Gorąco zachęcamy do obserwowania strony Rady Rodziców na Facebooku.

Serdecznie dziękujemy naszej Radzie Rodziców za zorganizowanie tak fantastycznego wydarzenia. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli Radę Rodziców. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności, szczodrości i życzliwości podczas zakupów. Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się dol tego wydarzenia.

Magia Świąt w Siódemce” już zawitała na dobre!

Zdjęcia:
        Pani Aleksandra Kwapisiewicz