31 maja 2014 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji HURAGAN w Wołominie odbyła się XIV Gminna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych pod patronatem burmistrza Wołomina, w której czynny udział wzięli uczniowie naczej szkoły z klas I-VI.

Oficjalne otwarcie Spartakiady rozpoczęło się przemarszem wszystkich zawodników oraz  uroczystym zawieszeniem flagi – symbolu Spartakiady.

Po przemowach władz, młodzi artyści z wołomińskiej formacji tanecznej zaprezentowali pokaz taneczny, a następnie rozpoczęto rozgrywki sportowe. Reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w wielu konkurencjach: biegach, kręglach, botarcie, rzutach karnych oraz rzutach do kosza, w konkursie piosenki itp.

Każdy z uczestniczących sportowców otrzymał z rąk organizatorów i władz naszej gminy dyplom uczestnictwa, medal oraz słodką niespodziankę.

Wszystkim sportowcom z naszej szkoły serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Gawron