• Finał VIII Gminnego Konkursu „WARTO BYĆ POLAKIEM”

      •  

                           

         

         

                  19 listopada 2019 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się gala finałowa VIII Gminnego Konkursu „WARTO BYĆ POLAKIEM”, który dzielił się na część plastyczną i muzyczną. Patronat nad uroczystością objęła pani Elżbieta Radwan – burmistrz Wołomina oraz Instytut Tradycji Narodowej.

         

                  Wśród zaproszonych gości powitaliśmy panią Urszulę Bartosiak – prezes ITN oraz jury konkursu muzycznego: panią Walerię Patejuk, panią Danutę Michalik oraz panią Monikę Szczęsną, która wyraziła wielkie uznanie dla talentu i odwagi wykonawców pieśni i piosenek patriotycznych. Pogratulowała wszystkim biorącym udział w obu konkursach.

                  

                  Nastąpił oczekiwany moment wręczenia nagród laureatom i wyróżnionym we wszystkich kategoriach wiekowych. Nagrodzeni uczniowie odebrali dyplomy oraz upominki z rąk pani dyrektor Anety Stańczak, pań wicedyrektor: Hanny Kamieniarz i Jolanty Mosak, pani Urszuli Bartosiak oraz zacnego jury.

                   Nagrody w konkursie plastycznym otrzymali:
         

         Kategoria klasy 1-3

        • I miejsce:     Julia Nalepa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołominie

                                            

        • II miejsce:   Natalia Gutowska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie

                                           

        • III miejsce: Antonina Dobrowolska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie

                                           

        • Wyróżnienia: Ewa Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołominie                                         

                                                  Sandra Antczak, Szkoła Podstawowa w Czarnej
                                                  Szymon Więch, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie
                                                  Mikołaj Cierlicki, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołominie
                                                  Marta Goworek, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie
                                                  Mateusz Chomiela, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołomin                                   

         

        Kategoria klasy 4-6
         

        • I miejsce:     Małgorzata Brom, Szkoła Podstawowa w Czarnej
           
        • II miejsce:   Aleksandra Kozłowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie
           
        • III miejsce: Olga Drabarek, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołominie
           
        • Wyróżnienia: Karol Wojda, Szkoła Podstawowa w Ossowie

                                                  Małgorzata Gawkowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie
                                                  Julia Gers, Szkoła Podstawowa w Ossowie
                                                  Julia Radzka, Szkoła Podstawowa w Ossowie
                                                  Mateusz Kozłowski, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie                      

                                             

        Kategoria klasy 7-8
         

        • I miejsce:     Maksymilian Tur, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie
           
        • II miejsce:   Kinga Subda, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie
           
        • III miejsce: Krzysztof Oleksiak, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie

         

         

         

                  W Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej przyznano następujące nagrody:

        W kategorii wiekowej kl. 1-3 
         

        • I miejsce:     Maja Wilczyńska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie
           
        • II miejsce:   Mateusz Kościelski, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie
                                    Julia Kalata Szkoła, Podstawowa w Starym Grabiu

           
        • III miejsce:  Mateusz Chomiela, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie
           
        • Wyróżnienia: Alicja Kalata, Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu

                                                  Michalina Portacha, Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie

         

        W kategorii kl. 4-6 
         

        • I miejsce:     Jakub Krzyżanowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Duczkach
           
        • II miejsce:   Konrad Woźnica, Szkoła Podstawowa w Ossowie
                                    Wiktoria Kanciała, Szkoła Podstawowa w Zagościńcu

           
        • III miejsce:  Oliwia Czyżewska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Duczkach

                                              Szymon Szczechura, Szkoła Podstawowa w Zagościńcu
                                  

        W kategorii klas 7-8 
         

        • I miejsce:     Natalia Osińska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Leśniakowiźnie
           
        • II miejsce:   Julia Wróblewska, Szkoła Podstawowa w Zagościńcu
           
        • III miejsce:  Dominika Nowicka, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Leśniakowiźnie
                                    Dominika Grabowska, Szkoła Podstawowa w Zagościńcu

           
        • Wyróżnianie: Julia Florczak, Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu

         

           

                   Nagrodę specjalną, ufundowaną przez ITN odebrał Jakub Krzyżanowski – uczeń Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Duczkach.

         

                Serdeczne podziękowania za patronat i nagrody dla uczestników konkursów składamy na ręce pani Elżbiety Radwan i pani Urszuli Bartosiak, a laureatom i wyróżnionym w konkursach oraz ich wspaniałym opiekunom szczerze gratulujemy.

         

                  Do zobaczenia w przyszłym roku!

         

         

        Galeria zdjęć

        Zdjęcia: Wioletta Dziobak

        Opracowanie: Monika Chmielińska

         

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Królowej Jadwigi
      • sekretariat@sp7wolomin.pl
      • grabowskamarta@sp7wolomin.pl
      • 22 776 42 21
      • fax 22 776 27 74
      • ul. Poprzeczna 6, 05-200 Wołomin, Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych