• Pierwszy „Siódemkowy” Kiermasz Świąteczny

Do tej pory jesteśmy pod wrażeniem tej wspaniałej przedświątecznej atmosfery, panującej w szkole podczas Pierwszego Siódemkowego Kiermaszu Świątecznego, który odbył się w niedzielę 15 grudnia 2020 r.

Tłumy odwiedzających stoiska z najróżniejszymi drobiazgami, muzyka, radość, zabawa i miło spędzony czas - tak będziemy pamiętać ten dzień.

Te cztery godziny w niedzielne południe napełniły nas wielką radością. Czuliśmy wszyscy prawdziwie przedświąteczny nastrój.

Tak wielkiego odzewu na wieść o kiermaszu nie spodziewał się nikt, to co się wydarzyło w niedzielę zaskoczyło i uradowało nas wszystkich.

Kiermasz okazał się wielkim sukcesem organizatorów – Rady Rodziców, ale to cała nasza społeczność szkolna przyczyniła się do niego.

Począwszy od uczniów, rodziców, wychowawców, dyrekcji, wszyscy mają swój wkład w ten ostateczny wynik, a kwota, którą zebraliśmy wprawiła nas w osłupienie i zachwyt.

Nie to jednak jest najważniejsze, jesteśmy zachwyceni tym wspólnym dziełem i jednością, jaką okazaliśmy podczas wcześniejszych przygotowań, a później podczas sprzedaży naszych wyrobów.

Pokazaliśmy po raz kolejny, że jesteśmy wspólnotą i takie akcje potrafią nas jednoczyć. Wszystkim nam przyświecał wspólny cel: dobro naszych dzieci i naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim, dzięki którym mogliśmy tak pięknie przeżyć ten dzień.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które przypomną te miłe chwile.

Przygotowania do kiermaszu                                         Stoiska klas                                                         Kiermasz

Zdjęcia:
        Pani Aleksandra Kwapisiewicz