2025/2026

      • Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie ósmoklasistów

      • 26 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego ósmoklasistów.

        Swoją obecnością zaszczycili nas następujący goście: Pan Karol Cudny – Przewodniczący Komisji Edukacji, Pani Patrycja Szewczak – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Ks. Witold Gajda – proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej.


        Pani Dyrektor Aneta Stańczak pogratulowała Absolwentom wspaniałych wyników i życzyła im mądrych wyborów oraz sukcesów w dalszej nauce. Pan Karol Cudny odczytał list od Pani Burmistrz – Elżbiety Radwan, skierowany do ósmoklasistów. Każdy z gości w swoich przemówieniach zaznaczył, jak ważnym etapem w życiu młodego człowieka jest nauka, ale również istotne jest spełnianie marzeń i odpoczynek, dzięki któremu można nabrać sił do dalszej edukacji.
         

        Jednym z ważniejszych punktów uroczystości było symboliczne przekazanie sztandaru przez uczniów klas ósmych swoim młodszym kolegom z klas siódmych. Ten wyjątkowy gest podkreśla kontynuację szkolnych tradycji oraz przekazywanie wartości kolejnym pokoleniom uczniów. Następnie uczestnicy wydarzenia mieli okazję podziwiać dostojnie wykonany polonez, który wywołał zachwyt i wzruszenie wśród zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów.


          

        Podczas akademii nie zabrakło podziękowań, które padły z ust przedstawicieli klas ósmych, oraz wspaniałych niespodzianek taneczno-muzycznych. Swoje talenty zaprezentowali: Nikodem Komorowski z kl. 7b, Agata Kołakowska – uczennica kl. 7c razem z tanecznym partnerem – Julianem Szuchnikiem, a także Katarzyna Satora z kl. 7a, Lena WytrykowskaWiktoria Sobota z kl. 7d oraz Maja Wilczyńska z kl. 8d.


        Wyróżnieni uczniowie z rodzicami z kl. 8a
         


        Wyróżnieni uczniowie z rodzicami z kl. 8b

         

        Wyróżnieni uczniowie z rodzicami z kl. 8c


        Wyróżnieni uczniowie z rodzicami z kl. 8d


        Wyróżnieni uczniowie z rodzicami z kl. 8e
         

        W trakcie uroczystości wręczono nagrody dla uczniów z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
         

        Szczególne wyróżnienie – statuetki absolwenta – zostały wręczone uczniom, którzy przez cały rok szkolny osiągali najwyższe wyniki i byli wzorem do naśladowania. Uhonorowano również uczniów za osiągnięcia sportowe, zaangażowanie w wolontariat, działalność w samorządzie uczniowskim oraz za sukcesy w konkursach.
         

        Dziękujemy wszystkim za przybycie na tę wyjątkową uroczystość. Rodzicom gratulujemy ich Pociech. Absolwentom mówimy: Z nadzieją patrzcie w przyszłość, wykorzystajcie swoje talenty, niech otaczają Was mądrzy, dobrzy ludzie, a lata spędzone w naszej szkole wspominajcie z sentymentem i uśmiechem”.

         

         

        Galeria

        Odnośnik: https://sp7wolomin.edupage.org/#photos:album:1198

        Zdjęcia:
        Marta Grabowska

        Opracowała:
        Monika Chmielińska

  • Galeria zdjęć

    • brak danych