Konkursy szkolne 2025/26
- Konkursy
- Szkolny etap III Powiatowego Konkursu Kulinarnego „TAK dla Zdrowia”
- Szkolny konkurs plastyczny „Warto być Polakiem”
- Szkolny konkurs plastyczny „W zdrowym ciele zdrowy duch”
- Szkolny konkurs plastyczny w kl. 1-3 pt. „Bezpieczne ferie zimowe”
- Szkolny, profilaktyczny konkurs plastyczny pt. „Sposób na emocje”
- Szkolny konkurs plastyczny w kl. 1-3 pt. „Ulubione miejsce w Wołominie”
- Szkolny Konkurs Piosenki w kl. 1-3
- Szkolny konkurs plastyczno-informatyczny „Bezpieczny Internet”
- Szkolny konkurs plastyczny okazji Dnia Ziemi w kl. 1-3
- Szkolny Konkurs Literacki „O Pióro Królowej Jadwigi”
- Szkolny konkurs recytatorski w klasach 1-3
- Szkolny Konkurs Kaligrafii w klasach pierwszych
- Konkurs o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” w kl. 3
- Szkolny konkurs ortograficzny w kl. 3
Konkurs o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” w kl. 3
17 czerwca 2026 r. odbył się finał szkolnego konkursu matematycznego dla uczniów klas trzecich o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”.
Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym etapie udział wzięli wszyscy uczniowie klas trzecich, natomiast do finału zakwalifikowano 20 osób, które najlepiej poradziły sobie z zadaniami sprawdzającymi znajomość tabliczki mnożenia.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:
I miejsce i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobyli:
- Adam Gajcy z kl. 3c
- Aleksy Zdrojewski z kl. 3c
II miejsce i tytuł Wicemistrza Tabliczki Mnożenia zdobył:
- Jan Ciok z kl. 3b
III miejsce zdobył:
- Julian Długosz z kl. 3b
Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom, a szczególnie laureatom konkursu. Cieszymy się, że tak wielu uczniów doskonale opanowało umiejętność sprawnego liczenia i z powodzeniem zmierzyło się z matematycznym wyzwaniem.
Składamy również serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu.
Opracowała:
Anna Łaska