• Dwaj muzycy. Jeden stoi, drugi gra na perkusji.
          • Koncert muzyczny

• 3.10.2022 r.

Dzisiaj odbył się pierwszy w tym roku szkolnym koncert muzyczny, podczas którego uczniowie klas 1 i 2 wysłuchali „Opowieści starego zegara”.

Były to poetyckie i muzyczne opowieści  przybliżające instrumenty perkusyjne.

Występ  profesjonalnych muzyków: Marcina Serwety i Krzysztofa Stępnia, został wzbogacony o występ aktorski, który w formie scenicznej ilustrował temat muzyczny.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Plakat z napisem "Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego
          • Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego

• 2.10.2022 r.

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła w tym roku szkolnym do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno - Społecznego  KAŻDY INNY - WSZYSCY RÓWNI.

Projekt ma na celu uwrażliwienie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, dlatego w ostatnim tygodniu września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Głuchych i Języka Migowego.

Dzieci z wybranych klas 4-8 uczestniczyły w zajęciach pt.: Jak zrozumieć się bez słów? przeprowadzonych przez  Surdopedagoga - Magdalenę Rudnik.