• Książki na wystawie z zimą w tle.
          • Książka z zimą w tle

• 3.01.2023 r.

Wszystko wskazuje na to, że na zimę musimy jeszcze trochę poczekać.

Aby mimo wszystko poczuć magię tej pory roku biblioteka szkolna przedstawia tytuły książek z zimą w tle.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tymi i wieloma innymi pozycjami.

• Plakat z białym tłem i dziećmi niepełnosprawnymi. Napis: 3 grudnia Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością
          • Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

• 2.01.2023 r.

W grudniu w ramach projektu Każdy inny - każdy równi przeprowadzono zajęcia mające na celu zapoznanie dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności i uwrażliwienie ich na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Podczas zajęć podjęto rozmowę na temat funkcjonujących w społeczeństwie stereotypów dotyczących niepełnosprawności i osób z niepełnosprawnością.

Uczniowie dowiedzieli się również, dlaczego niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w realizacji marzeń oraz pasji.

• Choinka ozdobiona kolorowymi bombkami.
          • Konkurs na najładniejszą klasową choinkę

• 1.01.2023 r.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejsze klasowe drzewko świąteczne.

Pomysłów było wiele. Od choinek papierowych po naturalne drzewka przystrojone kreatywnymi ozdobami, a pod niektórymi  drzewkami znalazły się nawet prezenty!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.