• Jasełka bożonarodzeniowe

19 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli w sali gimnastycznej przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klas integracyjnych 2a, 4a oraz 5a pod kierunkiem nauczycieli: p. Jolanty Świderek, p. Anny Polakowskiej, p. Agnieszki Zawackiej,
        p. Agnieszki Leczyk-Radko oraz p. Zuzanny Zych. Występującym towarzyszył chór szkolny, którym opiekuje się p. Krzysztof Białas.

Uczniowie obejrzeli program przygotowany na XVI Powiatowy Przegląd Umiejętności Artystycznych „Wierszem i sercem malowane”, który był prezentowany w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.

W świąteczny nastrój wprowadziła wszystkich piękna dekoracja, recytowane wiersze, śpiewane kolędy i pastorałki oraz uroczy układ taneczny do piosenki Majki Jeżowskiej pt. „Ulica Śnieżynkowa”.

Występ został przyjęty z entuzjazmem, widzowie nagrodzili artystów dużymi brawami. Artyści otrzymali również podziękowania - dyplomy od organizatorów Przeglądu Artystycznego. Dyrektor szkoły - p. Aneta Stańczak gorąco podziękowała uczniom i nauczycielom za jego przygotowanie, a wszystkim obecnym złożyła najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne.

Podczas apelu dla klas 1-3 wicedyrektor p. Hanna Kamieniarz ogłosiła wyniki konkursów:

• konkursu na projekt kartki świątecznej zorganizowanego przez Urząd Miasta pod patronatem p. burmistrz Elżbiety Radwan,
        • konkursu matematycznego wykorzystującego technologie informatyczne - Maks Matematyczny 2017,
        • konkursu zbiórki plastikowych nakrętek.

laureaci konkursu na projekt kartki świątecznej

laureaci konkursu matematycznego Maks Matematyczny 2017

laureaci - przedstawiciele klas 3e, 3g, 3c w  konkursie zbiórki plastikowych nakrętek

Wszyscy laureaci konkursów otrzymali dyplomy i nagrody.

Zdjęcia:
        Marzena Paklikowska