• Europejski Tydzień Kodowania 2018

Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła wzięła udział w Europejskim Tygodniu Kodowania

Europe Code Week.

Na mapie, po zbliżeniu, wyświetla się nasze wydarzenie.

Za aktywny udział w Europejskim Tygodniu Kodowania nasza Szkoła otrzymała certyfikat uczestnictwa oraz certyfikat doskonałości:)

Uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem swoich wychowawców uczestniczyli w działaniach, biorąc udział m.in. w projektowaniu pikselowych ilustracji do kalendarza projektowego (ACC STEAM) oraz w grach i zabawach kształtujacych i rozwijających umiejętności kodowania.

Spośród wielu projektów kart do kalendarza wykonanych przez uczniów klas trzecich wyróżniono dwie karty, które będą wykorzystane w międzynarodowym kalendarzu na rok 2019.

karta na kwiecień 2019

karta na październik 2019

Niżej widać, że wybór nie był prosty, uczniowie klas trzecich przygotowali wiele ciekawych propozycji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzeń TU i TU