• Konkurs „Zdrowie”

W pierwszych tygodniach września roku szkolnego 2023/2024  odbył się konkurs plastyczny pt.: „Zdrowie”, ogłoszony przez pielęgniarkę szkolną p. Urszulę Adamczyk.

Najpierw w każdej klasie odbyły się spotkania pani pielęgniarki z uczniami, na których omówiono wiele aspektów dotyczących zdrowia człowieka. Kolejnym etapem było samodzielne wykonanie prac plastycznych przez uczniów.

Poniżej przedstawiamy efekty pracy uczniów.

Nagrodami za udział w konkursie były dyplomy oraz zdowe, zielone jabłka dla wszystkich uczniów klas pierwszych ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace i wzięli udział w konkursie,
        a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.

We wrześniu w roku szkolnym 2022/2023 odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych pt. „Zdrowie” organizowany przez pielęgniarkę szkolną.

Fotorelacja

We wrześniu w roku szkolnym 2021/2022 odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych pt. „Zdrowie” organizowany przez pielęgniarkę szkolną.

Fotorelacja

We wrześniu w roku szkolnym 2020/2021 w klasach 1-3 odbył się konkurs plastyczny pt. „Zdrowie”, pod patronatem p. pielęgniarki.