• Inne działania

• Świąteczne pozdrowienia

• Ekologia na lekcji plastyki

• Świąteczne pozdrowienia

Uczniowie kl. 4-8 wykonali na zajęciach koła języka angielskiego oraz na lekcjach języka angielskiego kartki świąteczne, w których wykorzystali materiały eko. Uczniowie klas młodszych wykonali natomiast kartki na lekcjach informatyki na komputerach w programie graficznym Paint.

Wszystkie wraz ze świątecznymi życzeniami zostały wysłane pocztą tradycyjną lub mailowo do szkół partnerskich w Turcji, we Włoszech, na Łotwie i w Rumunii.

My również otrzymaliśmy życzenia i pozdrowienia od naszych kolegów, koleżanek oraz nauczycieli z Łotwy i Turcji.

Sylwia Demzała

• Ekologia na lekcji plastyki

W marcu obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Jak wiemy, woda to źródło życia. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, ile litrów tego skarbu dziennie każdy z nas marnuje.

Uczniowie klas szóstych i siódmych postanowili znaleźć sposoby na oszczędzanie wody. W kreatywny sposób przedstawili to na lekcji plastyki wykonując ciekawe prace.

Prace uczniów można było podziwiać na wystawie na szkolnym korytarzu.

Sylwia Demzała