• Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 w kl.4

•                1 września 2014 r. nowy etap edukacji rozpoczęli uczniowie klas czwartych. Po trzyletniej edukacji wczesnoszkolnej odbywającej się pod kierunkiem jednego nauczyciela, czwartoklasistów czekają nowe wyzwania i zmiany.

Drugi etap edukacji (kończący się sprawdzianem na koniec klasy szóstej) to nowe przedmioty, wielu nauczycieli i jeden wychowawca, który czuwać będzie nad nimi przez następne trzy lata. To także więcej nauki i inny sposób nauki, przenoszenie się z sali do sali w czasie przerw pomiędzy zajęciami. Ale w naszej szkole uczniowie klas czwartych przez cały wrzesień traktowani są „ulgowo” i mamy nadzieję, że w pierwszych tygodniach zajęcia z poszczególnych przedmiotów upłyną na wzajemnym poznawaniu się nauczycieli i uczniów, o czym poinformowała samych zainteresowanych i ich rodziców wicedyrektor kl. 4-6 – p. Hanna Kosowska.

Pani Kosowska przedstawiła wychowawców, którzy w tym roku będą opiekowali się klasami czwartymi:

kl. 4a - p. Iwona Sawicka i p. Marta Dobrowolska (nauczyciel specjalista)
                    kl. 4b - p. Magdalena Maszota
                    kl. 4c - p. Monika Gruszczyńska
                    kl. 4d - p. Anita Kwiatulska
                    kl. 4e - p. Anna Jura
                    kl. 4s - p. Magdalena Sycik

Zajęcia w klasie sportowej prowadzić będą trenerzy: p. Piotr Dąbrowski i p. Łukasz Motyka.

Wychowawców wspomagać w swojej pracy będą: p. Mirosława Markiewicz - pedagog szkolny, p. Dorota de Ville - psycholog szkolny oraz p. Barbara Jaździkowska - pielęgniarka szkolna.

Dyrektor szkoły – p. Alicja Olszewska życzyła wszystkim uczniom klas czwartych dużo sukcesów oraz radości ze zdobywania wiedzy i umiejętności.

Zdjęcia i opracowanie:
        Hanna Kamieniarz