• Dwaj chłopcy ustawiający domek dla owadów na trawie.
          • Zielone Klasy dla owadów

• 7.06.2023 r.

Ostatni okres to czas wytężonej pracy dla Zielonych Klas.

Po rozstrzygnięciu konkursu „Hotel dla owadów”, wykonane przez uczniów prace zostały rozstawione na terenie szkoły oraz pobliskiej stołówce dla pszczół.

Uczniowie uczestniczyli także w bardzo ciekawych zajęciach poprowadzonych przez pasjonata, hodowcę pszczół, pana Marka Wierzbickiego.

• Alpaki w zagrodzie.
          • Wycieczka kl. 2a i 2c do farmy alpak w Radzyminie

• 5.06.2023 r.

2 czerwca 2023 r. uczniowie kl. 2a i 2c wraz z wychowawczyniami i opiekunami pojechali na wycieczkę do farmy Alpaki Cudaki w Radzyminie.

Na miejscu czekał bogaty program: zwiedzanie alpakarni, karmienie zwierząt, warsztaty plastyczne, zabawy z animatorem na placu zabaw i wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wycieczki.

• Uczniowie pozujący w teatrze.
          • „Przygody Koziołka Matołka” w Teatrze Polskim

• 5.06.2023 r.

Dnia 2 czerwca 2023 r. klasa 1a i 1b była w Teatrze Polskim w Warszawie na przedstawieniu pt. „Przygody Koziołka Matołka”.

Dzieci poznały historię niestrudzonego, nieustępliwego i upartego podróżnika, który przemierzał świat do Pacanowa.

Przygody bohatera były pełne humoru, ale i niebezpieczeństw oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji.

• Uczniowie w klasie oglądający prezentację o mrówkach.
          • Warsztaty przyrodnicze „Życie mrówek”

• 5.06.2023 r.

W dniu 1 czerwca 2023 r.  z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się warsztaty na temat Życia mrówek.

Brali w nich udział uczniowie klas trzecich oraz klasa 1a i 1b. Warsztaty edukacyjne budziły duże zainteresowanie wśród dzieci i zachęcały do popularyzacji nauki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych warsztatów.

• Uczniowie z muzykami na scenie.
          • Koncert muzyczny

• 5.06.2023 r.

30 maja 2023 r. odbył się przedostatni w tym roku szkolnym 2022/2023 koncert muzyczny pod hasłem O Zuzi, która chciała poznać całą Europę.

Uczniowie z klas pierwszych i drugich mieli okazję odbyć niezwykle ciekawą – muzyczną podróż po Europie.

​​​​​​​Dzieci wysłuchiwały charakterystycznej dla danego kraju muzyki, a następnie słuchały ciekawostek dotyczących omawianych regionów.

• Kochani Uczniowie!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby każdego dnia spotkało Was coś zaskakującego.
            Powinno to być coś, co wprawi Was w zadumę.
            Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt,
            najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami.
            Tych małych, codziennych odkryć serdecznie Wam życzymy.