• Przedstawienie bożonarodzeniowe

„To najwspanialszy czas w roku,

Gdy zapach pierników unosi się wokół,

Gdy choinka lśni świątecznym blaskiem,

To wtedy najpiękniejsze Święta są właśnie”.

20 grudnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli w sali gimnastycznej inscenizację słowno - muzyczną pt.: „Bożonarodzeniowa laurka z życzeniami”. Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów klas integracyjnych: 2a i 4a pod kierunkiem wychowawców i opiekunów: p. Marty Grabowskiej, p. Moniki Chmielińskiej, p. Krzysztofa Białasa, p. Jolanty Maciążek i p. Zuzanny Zych.

Prezentowany występ, przygotowany został na XXI Powiatowy Przegląd Umiejętności Artystycznych Osób z Niepełnosprawnością  „Wierszem i sercem malowane”, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.

W niezwykle świąteczny nastrój wprowadził wszystkich wzruszający układ taneczny z lampionami do utworu K. Cerekwickiej pt. „Noel”. Uroku inscenizacji dodały również śpiewane kolędy i pastorałki.

Na zakończenie spotkania Pani Wicedyrektor Hanna Kamieniarz serdecznie podziękowała wszystkim aktorom oraz opiekunom za piękny występ, a widownia nagrodziła ich wielkimi brawami.

W podziękowaniu za włożony trud w przygotowanie występu, Pani Dyrektor obdarowała uczniów słodkimi pierniczkami, a wszystkim obecnym złożyła najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne.

Zdjęcia i opracowanie:
        Zuzanna Zych