• Wizyta partnerów projektu w Rumunii

W dniach 26-30 września 2022 roku odbyło się spotkanie nauczycieli oraz uczniów współpracujących w projekcie Erasmus+ „Gry ekologiczne w Programie Nauczania”.

Tym razem wraz z partnerami z Włoch, Turcji i Łotwy gościliśmy z wizytą studyjną w Pascani w Rumunii.

W trakcie wizyty zostaliśmy zapoznani z systemem edukacji w Rumunii. Wzięliśmy udział w zajęciach przybliżających organizację nauczania w szkole rumuńskiej. Mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach na uniwersytecie, graliśmy w grę terenową, poznaliśmy piękno rumuńskiej przyrody. Zostaliśmy również zaproszeni na spotkanie z burmistrzem miasta.  W trakcie wizyty odbyły się spotkania robocze, na których zostały omówione dotychczasowe działania oraz zaplanowano kalendarz zadań na najbliższe miesiące.

Był to czas, który przyniósł wiele nowych doświadczeń zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji przygotowanej przez uczestniczki wyjazdu - uczennice klasy 8c i 8d.

Relacja z wyjazdu

Opracowanie: