• 2012/13

• 11 grudnia 2012 r. w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się XI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych pt. „Wierszem i sercem malowane”. Nasza szkoła reprezentowana była przez wszystkie klasy integracyjne.

Biały obrus na stole, mama przygotowująca wieczerzę, dzieci ubierające choinkę – jasełka zaprezentowane przez klasy I - III skupione były wokół wyjątkowego wieczoru wigilijnego. Nie zabrakło oczywiście świętej rodziny z dzieciątkiem, pasterzy i aniołków. Oprawę muzyczną zapewnił chór oraz solista, grający na pianinie. Występ przygotowany został pod kierunkiem: p. Marii Bienias, p. Marioli Jastrzębskiej, p. Jolanty Świderek, p. Marty Dobrowolskiej, p. Beaty Jarzębskiej oraz p. Emilii Zamiechowskiej.

Klasy IV a i V a, pod kierunkiem: p. Sylwii Demzały, p. Justyny Wiśniewskiej, p. Joanny Jaskowiec i p. Joanny Sadowskiej, przygotowały „Jasełka w trzech aktach”. Uczniowie jako pasterze, aniołowie, Trzej Królowie i dzieci przybyli oddać hołd nowonarodzonemu Jezusowi. Świąteczną atmosferę stworzył chór i p. Krzysztof Białas, który zadbał o oprawę muzyczną.

Klasa VI a, pod kierunkiem p. Agnieszki Drews i p. Aleksandry Justy, wykonała ozdoby świąteczne, nagrodzone w konkursie plastycznym pt. „Choinka ozdobiona marzeniami”. Klasy I – III przygotowały  bombki, aniołki i inne ozdoby pod kierunkiem p. Beaty Jarzębskiej.

Wszystkim uczniom klas integracyjnych gratulujemy wspaniałych występów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Siódemki!

Opracowały:
        Marta Dobrowolska