• 2017/2018

Podobnie jak w latach ubiegłych nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w XVI Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Osób Niepełnosprawnych „Wierszem i sercem malowane”. 12 grudnia odbył się występ jasełkowy uczniów klas integracyjnych. Dzieci z klasy 2a wcieliły się w role Maryi, Józefa, Kacpra, Melchiora, Baltazara, na scenie towarzyszyli im pastuszkowie i dzieci, które przyszły do dzieciątka. Starsi koledzy z klasy 5a uświetnili cały występ pięknymi kolędami i pastorałkami, a klasa 4a zaprezentowała zimowy taniec.  Nad całością czuwały p. Jolanta Świderek, p. Agnieszka Zawacka, p. Zuzanna Zych, p. Agnieszka Leczyk-Radko i p. Anna Polakowska.

Publiczność nagrodziła dzieci gromkimi brawami, a aktorzy otrzymali od organizatorów dyplomy oraz słodkie upominki. Podziękowano również wychowawcom oraz pedagogom, którzy włożyli dużo serca w przygotowanie tak pięknego występu.

Najstarsi uczniowie z klasy 6a pod kierunkiem p. Marzeny Paklikowskiej i p. Ilony Stępień wykonali piękny świąteczny stroik, praca została nagrodzona dyplomami i słodkimi upominkami.

Wszystkim uczniom klas integracyjnych gratulujemy wspaniałych występów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Siódemki. Serdecznie dziękujemy również paniom, które pomagają na co dzień w klasach i rodzicom.

Anna Polakowska