• 2014/15

W dniach od 8 – 10.12.2014 r. odbyła się kolejna już edycja Powiatowego Przeglądu Artystycznego Osób Niepełnosprawnych "Wierszem, sercem malowane". Uczniowie klas integracyjnych (klasy IV a i V a) wystąpili pierwszego dnia przeglądu w przestawieniu jasełkowym przygotowanym przez p. Iwonę Sawicką, p. Martę Dobrowolską, p. Agatę Tkaczyk oraz p. Ewę Wiśniewską.

Publiczność zgromadzona w Miejskim Domu Kultury po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Mali aktorzy wcielili się również w role pasterzy, królów, rozbójnika, anioła i dzieci, przynoszących dary dzieciątku. Występ uatrakcyjniły piękne tańce pasterzy i śnieżynek, jak również kolędy zaśpiewane i zagrane przez uczniów. Za swój trud dzieci zostały nagrodzone dyplomami i słodyczami.

Klasa VI a wraz z wychowawcą – p. Sylwią Demzałą przygotowała piękne choinki na konkurs plastyczny. Uczniowie również otrzymali nagrody w postaci dyplomów i słodyczy.

Marta Dobrowolska