• 2016/2017

Uczniowie naszej szkoły z klas integracyjnych wzięli udział w tegorocznym XV Powiatowym Przeglądzie Umiejętności Artystycznych „Wierszem i sercem malowane" organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Wołominie. Młodzi aktorzy zaprezentowali się w dwóch przedstawieniach.

Dnia 13 grudnia wystąpili uczniowie klas 4-6 z przedstawianiem pt. „Jasełka na siódemkę” pod opieką swoich nauczycieli p. Agnieszki Zawackiej, p. Sylwii Roguskiej, p. Agnieszki Leczyk-Radko, p. Anny Żmijewskiej.

Natomiast 14 grudnia swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie klasy 1a i 3a w jasełkach pt. „W poszukiwaniu pierwszej gwiazdki”, które przygotowały panie: Jolanta Świderek, Maria Bienias, Patrycja Matera i Paulina Górecka.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i powagą podeszli do udziału w tym wydarzeniu. Oba przedstawienia były tradycyjne, przedstawiały noc wigilijną a młodzi artyści śpiewali najpiękniejsze świąteczne kolędy.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów świąteczne słodkości i podziękowania.

Galeria zdjęć - kl. 1-3

Galeria zdjęć - kl. 4-6