• 2021/2022

Za nami XX Powiatowy Przegląd Umiejętności Artystycznych Osób z Niepełnosprawnością „Wierszem i sercem malowane” 2021. Jak co roku Przegląd organizowany był przez Miejski Dom Kultury w Wołominie.

Uczniowie kl. 4-8, pod okiem specjalistów: p. Ilony Stępień, p. Agnieszki Leczyk-Radko, p. Pauliny Góreckiej, p. Magdaleny Tlagi oraz klasa 1a pod okiem p. Zuzanny Zych i p. Marty Grabowskiej podczas zajęć w szkole, wykazali się ogromną kreatywnością oraz pomysłowością.

W wyniku wspólnych działań powstały przepiękne prace plastyczne pt. „Świąteczny lampion 3D” wykonane z przeróżnych materiałów z wykorzystaniem różnorodnych technik.

Dzieła uczniów z całego powiatu można podziwiać w MDK do końca stycznia przyszłego roku.

W podziękowaniu za udział w Przeglądzie organizatorzy obdarowali opiekunów świątecznymi upominkami dla wszystkich uczniów, biorących udział we wspólnej pracy.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy i tym razem z chęcią włączyli się do tego nietuzinkowego Przeglądu.

Zdjęcia i opracowanie:
        Magdalena Tlaga